Solartron

 
Solartron Metrologie, divize Ametek, část Ultra přesné technologie  

Světoví lídři v lineárním měření ... 

Solartron Metrologie je světovým lídrem v oblasti inovací a výrobě přesných digitálních a analogových měřících sond, snímačů posuvu, optických a lineárních snímačů a souvisejícího vybavení.

Se sídlem ve Velké Británii, prodejní kanceláří v Americe, Evropě a  Asii a distributory ve více než 30 zemích po celém světě, vyváží zhruba 90% produkce.  

V laboratoři, v dílně nebo na poli, Solartron metrologie dodává produkty poskytující přesné lineární měření pro kontrolu kvality, testování, měření a ovládání strojů například v automobilovém průmyslu, elektronice, leteckém průmyslu, optice a polovodičovém průmyslu. Kdekoli, kde je požadována přesnost a důslednost ve výrobním procesu.

Spolehlivost technologií Solartron snižuje náklady na provoz.

Mechanické komponenty jsou stále menší a složitější a jejich výroba je stále větší problém. Nejnovější produkty jsou přizpůsobivější k měření kontrolovaných dílů s využitím měření ohybem, páky a mini sondy. Měřidla jsou navrženy tak, aby tyto problémy pomohly vyřešit. Máme také novou řadu snímačů posunutí řady S, navrženou tak, aby rozhraní komunikovalo s moderními sběry dat v řídicích systémech. 

Vlastní jednoduchost a flexibilita systému Orbit3 (digitální síť) z něj dělá ideální platformu pro všechny tyto nové měřící přístroje.

ORBIT3

 

Solartron Metrologie se nedávno stal   součástí elektronických přístrojů skupiny AMETEK Inc., předního světového výrobce elektronických přístrojů a elektrických motorů s ročním obratem více než 1,6 mliardy dolarů. 

 
Ujišťujeme vás, že ať už jste kdekoli, bez ohledu na aplikaci, máme technologie, odhodlání a zdroje, které vám pomohou lépe zvládnout řešení přesného měření.

 

 

Akce společnosti Solatron

Zde naleznete pořádané akce

Nové produkty

Technologie Solatron

Aktuálně ke stažení

2011-01-15 - Katalogy ke stažení.
... zobrazit
2011-01-15 - Katalogy produktové.
... zobrazit
2011-01-23 - Návody snímače.
... zobrazit
2011-01-25 - Návody elektronika.
... zobrazit

Klientská zóna

Data... přihlášení